Контактний телефон » +38(044) 229-80-27

Станьте членом нашої організації

Будь ласка, введіть своє ім'я
Будь ласка, введіть свій номер телефону
Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Поштова адреса недійсна
Будь ласка, введіть своє повідомлення

Сімейний спортивний фестиваль 2014 «Тато, мама, я — спортивна сім’я»

Неділя, 18 травня 2014 08:30

Вже не перший рік проходить сімейний спортивний фестиваль «Тато, мама, я — спортивна сім’я», який ставить за мету не тільки налагодити активний відпочинок дітей з батьками, а й привернути увагу молодого покоління до здорового способу життя, і залучити дітей разом з батьками до занять спортом.

Коли бачимо дружні здорові сім’ї, які об’єднують кілька поколінь, ми розуміємо, що в рідній Україні все добре. А усмішки на обличчях дітей та дорослих означають, що вони щасливі та успішні. Саме такі сім’ї взяли участь у змаганнях обласного фестивалю , який пройшов в місті Вишневе Київської області 17 травня. Організаторами заходу виступили Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ сім’ї, молоді та спорту Києво-Святошинської райдержадміністрації, дирекція ДЮСШ міста Вишневе та МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі».

На спортивний фестиваль приїхали 10 сімей — переможців районних та міських змагань з різних регіонів Київщини. Спортивна програма змагань складалася з 5 комплексних естафет на швидкість, координацію та навіть на спортивно-математичні здібності.

Кожна родина прагнула стати переможцем, старанно виконували всі завдання. Однак перемогла сім’я Волощук Києво-Святошинського району.  Вітаємо переможців та бажаємо всім родинам майбутніх досягнень, здоров’я та успіхів не тільки в спорті, а й у житті.

2014.05.17 Sport for all 6

2014.05.17 Sport for all 16

«Тато, мама, я — спортивна сім’я»

«Тато, мама, я — спортивна сім’я»

«Тато, мама, я — спортивна сім’я»

«Тато, мама, я — спортивна сім’я»

Copyright © 2007-2018 Федерація жінок за мир у всьому світі

Створення сайту - McSite