30 вересня ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” разом з японськими волонтерками завітали в гості до українських сімей, які тимчасово проживають у гуртожитку у Вроцлаві.
Захід відбувся до Міжнародного дня миру. Керівниця БФ “Тисяча журавликів” Нобуко Оморі виступила з щирою промовою до учасників.
Для гуртожитку, де проживають близько 300 біженців з України, вона передала проектор та екран. Дорослі, діти можуть збиратися для спільного перегляду фільмів та корисних матеріалів, що допоможе створити більш сімейну теплу атмосферу.
Учасники заходу поринули в традиційну японську культуру з піснями, майстер-класами. Всі бажаючі отримали каліграфію своїх імен від японської майстрині. Для кожної дитини подарували канцтовари.
Також волонтери завітали до госпіталя м. Вроцлав. Там проходять лікування два військовослужбовця Збройних сил України, які отримали поранення і травми під час оборони України від російських загарбників. Вони поділилися своїм досвідом. Японські волонтери передали подарунки воїнам. В серці кожного була надія. Надія на скорішу перемогу України, яка рішуче виборює свою незалежність.
Федерація жінок висловлює вдячність партнерам з Японії за психологічну та матеріальну допомогу українським сім’ям і бійцям. Нехай спільні зусилля України та її міжнародних партнерів допоможуть у перемозі українського народу і всього демократичного світу проти російської військової агресії.
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ РАЗОМ З ЯПОНСЬКИМИ ВОЛОНТЕРАМИ