Федерація жінок за мир у всьому світі у співпраці з Національною спілкою художників України та творчим осередком “Мистецька світлиця” відкрили 28 вересня Міжнародну виставку художніх творів “День вільних і нескорених”.

Презентація відбулася у Центральній районній бібліотеці імені Івана Франка м. Києва. Незважаючи на пошкоджені вікна війною, заклад не втратив своєї цінності.
Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба привітала учасників заходу та відзначила подарунками. Кураторка заходу та співзасновниця Федерації жінок, мистецтвознавчиня Валентина Єфремова представила картини українських художниць та країн Європи.
Митці, які безпосередньо долучилися до заходу, поділилися своїм творчим поглядом на драматичні події в Україні. Художниця Олена Толкачова розповіла про народження серії малюнків, які вона створювала день за днем від початку війни. ЇЇ бажанням було продемонструвати всьому світу, як мами втілюють мирне майбутнє життя своїх дітей. Як вночі разом з чоловіком та сином спали в коридорі власної квартири у Києві. А вдень малювала.
З вірою у перемогу під час виставки представлені твори авторів:
Олени Толкачової, Олесі Вакуленко, Дар’ї Добрякової, Ольги Гайдамаки, Людмили Туркевич, Лідії Почекайлової, Лідії Нечепорчук, Марини Саркісян (Вірменія-Україна), Ольги Шевель (Нова Зеландія), Julia Decorum (Відень), Jale Haeuser (Німеччина), Марії Грін (Польща).
Разом ми ПЕРЕМОЖЕМО!
МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА “ДЕНЬ ВІЛЬНИХ І НЕСКОРЕНИХ”