ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ФЖМС) разом з партнерами об’єднують за допомогою онлайн громадських діячів, митців, вчителів та учнів з м. Київ і  Краматорськ Донецької області. Зустрічі збирають більше 50 учасників у спільне коло, де обговорюються різні актуальні теми. Тепла і дружня атмосфера заходів надихає учасників на подальшу співпрацю.

17 листопада команда Федерації жінок долучилася до Всеукраїнського телемосту “Я шаную свого тата!”, приуроченому до Дня гідності і свободи в Україні. Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба презентувала основні напрямки діяльності та співпраці. Прозвучали виступи школярів, які представили вірші і есе про тата, рідну землю, українську мову.

14 грудня команда ГО “ФЖМС” долучилася до організації Всеукраїнського онлайн-телемосту “Зустріч з героєм Чорнобиля Жоржем Шанаєвим”. Захід приурочений до Дня ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 

Федерації жінок презентувала свою спільну діяльність з Федерацією жінок Японії, ГО “Міжнародна організація інвалідів і жертв техногенних катастроф “Союз Чорнобиль” та Міністерством соціальної політики для підтримки третього покоління українців постраждалих від аварії. Також проекти відвідування японськими волонтерами Наталії Правик, матері Володимира Правика, одного з перших героїв ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

22 грудняГО ” ФЖМС” взяла участь у відкритті Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Україна – країна здійснення мрій”. В рамках фестивалю відбувся перегляд дитячих творчих робіт, презентація фільмів від учнів ліцею №8 ім. Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області та учня школи № 138 м. Києва. Вони отримали перші подарунки від Федерації жінок, які виступили партнерами фестивалю.

25 грудня для учнів середніх класів шкіл м. Києва та м. Краматорську Донецької області ГО “ФЖМС” разом з партнерами організували інформаційно-просвітницьку онлайн-акцію “Наші долоньки проти насильства”. Вона відбулася в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти гендерного насильства”, який щорічно відбувається з 25 листопада по 10 грудня.

20 січня команда ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” долучилася до організації творчої онлайн-зустрічі “У Єдності – СИЛА”. Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба привітала учасників заходу з  Днем соборності України. До зустрічі запросили мати Степана Чубенка, 16-річного хлопчика, який загинув у 2014 році за жовто-блакитну стрічку на рюкзаку. Він не злякався і не відрікся від символов своєї країни, оскільки любив її більше свого життя. Мати Степана Сталіна та школяри м. Краматорську зачитали його вірші, які він писав з 8 років.

« of 2 »
МОСТИ ЄДНАННЯ “КИЇВ-КРАМАТОРСЬК”