Незважаючи на посилення загальнонаціонального карантину ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” співпрацює зі своїми партнерами, з якими разом робить добрі справи.

За ініціативою та при підтримці Федерації жінок відбулися ряд зустрічей між представниками Центру розвитку дітей “Вірю в тебе” та ГО “Родинний центр “Рідні Нивки”. Юлія Бурда, нейропсихолог та керівниця дитячого Центру, яка веде роботу з хлопчиками та дівчатками з особливими освітніми потребами, назвала цю зустріч доленосною.

Для сімей їх Центру, серед яких вимушено переселені особи, люди з особливими потребами, люди літнього віку, була виділена матеріальна допомога Родинним центром “Рідні Нивки” за підтримки депутата Київської міської ради Костянтина Ялового.

Також в районі Нивки Юлія Бурда отримала просторе приміщення для реалізації проекту “Бутик добрих речей”. Малозабезпечені люди можуть отримати чи за невелику ціну придбати необхідні речі. Всі бажаючи можуть принести сюда невикористані речі, взуття, техніку, посуд, меблі, а також передати продукти для нужденних. Навіть влаштувати тварин в люблячі та дбайливі сім’ї допоможуть волонтери цього благодійного проекту. В бутику ведеться “журнал потреб”, де можна залишити заявку на необхідну річ.

Федерація жінок в рамках Міжнародного проекту #GivingforGood підтримує своїх партнерів в реалізації ідей, які сприяють у вирішенні екологічних проблем та збереження нашої планети для майбутніх поколінь. Оскільки зараз населення багато часу проводить вдома через Covid-19, це дає можливість розібрати речі та дати їм нове життя через передачу іншим споживачам. Нехай такі проекти, як “Бутик добрих речей”, будуть поширюватися по всьому Києву та по всієї Україні.

Приймайте участь в таких проектах, допомагайте поширювати інформацію, заохочуйте рідних, сусідів та колег до цієї практики #secondhand, яка є свідомим кроком для зупинення глобальної катастрофи.

Творити добро разом – завжди вигідно!

ЛАСКАВО ПРОСИМО В “БУТИК ДОБРИХ РЕЧЕЙ”!