В рамках співпраці з Дніпровською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в м. Києві Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” бере участь у реалізації нового проекта на тему : “Соціальна адаптація демобілізованих військовослужбовців, учасників бойових дій та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) із зони конфлікту”. Даний проект має напрямок психосоціальної підтримки осіб, які потребують додаткової допомоги. Організується проведення заходів по роботі в групах та індивідуальні заняття з кваліфікованими психологами.

2 липня 2020 року в Дніпровському Червоному Хресті відбувся психологічний тренінг для сімей ВПО з циклу “Шляхи самопізнання особистості” на тему “Самоцінність”.  Координатор проектів Федерації жінок Наталія Ільїна запросила на захід сім’ї ВПО та психолога Аліну Лаппу, з якими постійно підтримує зв’язок. З дотриманням карантинних обмежень у тренінгу взяли участь 22 особи, з них 8 дітей. Наталія Ільїна як волонтер підтримувала проект. Працювало 2 окремих групи ( з  дорослими та дітьми) в різних кабінетах, де проводили заняття досвідчені психологи Аліна Лаппа та  Тетяна Лигоміна. Тренінги пройшли ефективно та учасники були задоволені.

16 липня 2020 року відбувся наступній психологічний тренінг для демобілізованих військовослужбовців, членів їх  сімей, дружин загиблих, сімей ВПО. Федерація жінок запросила сім’ї ВПО, мам та жінок воїнів, загиблих в АТО, з Голосіївського району м. Києва. Також координатор проектів Наталія Ільїна надала волонтерську допомогу на заході. Психологи працювали в  2 групах з дорослими та дітьми в різних приміщеннях, щоб були дотримані карантинні обмеження  та засоби захисту. Всього взяли участь в заході 41 чол., з них 11 дітей. Всі присутні отримали продуктові набори від спонсора заходу ГО “Твердиня”. 

СПІВПРАЦЯ З ТОВАРИСТВОМ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В КИЄВІ