8 жовтня Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” організувала святковий концерт для внутрішньо-переміщених осіб, ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, які знаходяться на лікуванні у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни у Пущі-Водиці м. Києва. 

Голова правління Тетяна Коцеба привітала учасників з Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, які разом святкуються 14 жовтня. 

Концерт підготували учні класів фольклору та естрадного співу, відділів хореографії, фортепіано, народних інструментів, духових інструментів Київської дитячої школи мистецтв №2 ім. М. І. Вериківського. Чарівна ведуча, викладачка, керівник дитячого фольклорного ансамблю “Первоцвіт” Юлія Герштун заряджала глядачів творчою енергією. Молодь через музику, танці, пісні дарувала свій талант і шанувала захисників, які зберегли Україну для них – для майбутніх поколінь.

Концерт зігрів кожного, хто зібрався в цей день в залі госпіталю. Люди похилого віку особливо були зворушені, щиро аплодували. Після концерту вони дякували і спілкувалися зі школярами, вчителями, волонтерами Федерації жінок. 

Федерація жінок подарувала в бібліотеку госпіталя книги найрізноманітніших жанрів , які передала Бібліотека дружби народів. Також в кімнату для реабілітації установили музичний центр від волонтерки Марини Сергєєвої. Книжкова та музична терапія потрібні для найшвидшого одужання та покращення емоційно-психологічного стану пацієнтів госпіталю.

КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ