Протягом серпня волонтери ГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” організували проєкт допомоги у придбанні шкільної канцелярії для дітей з багатодітних сімей, внутрішньо-переміщених осіб і військовослужбовців ООС, сімей, які знаходяться у скрутному становищі. 

 

Родина 9-річного Іванка Д’ячек та його 7-річної сестрички Маріанни опинилася в складних життєвих обставинах: коли немає коштів, роботи, а що найгірше – підтримки.

Тяжка доля переслідувала хлопчика ще з дитинства, коли батько його покинув у двомісячному віці, а згодом після страшного згвалтування мама захворіла ВІЧ інфекцією. Ця сім’я живе у м. Слов’янську Донецької області і добре знає, що таке війна. Вони також знають те горе, коли тяжко хворіє найдорожча людина.

Зазвичай люди за все своє життя не переживають стільки горя, як ці маленькі діти!!! Але, не зважаючи на це, вони не здаються, хочуть навчатися та мають багато мрій. Маріанна дуже любить малювати та хоче стати художницею, а Іван полюбляє спорт та мріє поїхати на море.

Для початку навчального року волонтери Федерації жінок передали Іванку і Маріанні рюкзаки, потрібні канцтовари. Необхідну допомогу у підготовці до школи отримали ще більше 10 родин. 

Дякуємо всім партнерам, волонтерам, друзям, хто разом з нами долучився до проєкту!

ШКІЛЬНА КАНЦЕЛЯРІЯ ДІТЯМ