20 листопада 2020 року Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” організувала конференцію до Всесвітнього Дня дитини. Трансляція відбулася у офісі Національної ради жінок України.

Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба привітала учасників заходу та презентувала переможниць конкурсу “Жінка року-2020”. Номінантки конкурсу, серед яких освітянки, мисткині, громадські діячки, виступили з промовами з нагоди отримання нагороди. Захід пройшов у теплій та зворушливій атмосфері і нагадав про важливу роль жінки у всіх сферах життя українського суспільства.

У зв’язку зі складною ситуацією в Україні та продовженням карантинних заходів проти розповсюдження коронавірусу, форма проведення круглого столу була дистанційна, з використанням засобів  відеозв’язку ZOOM. До 200 учасників спостерігали за трансляцією конференції, за перший тиждень конференція мала більше 660 переглядів.

Переможницями конкурсу “Жінка року – 2020” у номінації “Жінка – громадська діячка” стали заступниця гендиректора Видавничого дому “Справи сімейні”, Відмінник народної освіти України Людмила Грабовенко і помічник депутата Київради Констянтина Ялового, координатор роботи Родинного центру “Рідні Нивки” Ірина Мороз. У номінації “Жінка – працівниця культурної сфери” – завідуюча клубом Національного військово-медічного клінічного центру “Головний військовий клінічний госпіталь” Ольга Добровольська.

Заслужена артистка України, ведуча радіопередачі “Вечірній клуб актриси Лариси” на радіо “Культура” Лариса Недін і талановита артистка, солістка Національної заслуженої академічної капели “Думка” Людмила Кулешова отримали нагороди в номінації “Жінка – мисткиня”.  Мама 10 прийомних дітей Юлія Краснокутська була нагороджена у номінації “Жінка  – матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу”.

Нагороди у номінації  “Жінка – педагогиня” знайшли своїх володарок, серед них вчителька образотворчого мистецтва та трудового навчання Роменської спеціалізованої ЗОШ N2 Галина Дорофєєва, директор Маріупольського  дитячого будинку “Центр опіки” для дітей дошкільного та шкільного віку Людмила Лазаренко;  заступниця голови Правління Київського міського об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т. Шевченка, вчителька української мови та літератури гімназії-інтернату № 13 м. Києва, Посол миру Ольга Ходацька.

Чудові, талановиті та люблячі жінки несуть в життя українського суспільства свою енергію, надихають своїм прикладом. Вони дарують надію на світле майбутнє для молодого покоління.

КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ