На різдвяні свята в школі №231 Оболонського району м. Києва волонтери Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” разом з дітьми, які навчаються в інклюзивних класах, влаштували справжню  майстерню Святого Миколая.

Школяри взяли участь у  майстер-класі “Пряникові фантазії”, який організували ГО “ФЖМС” спільно з партнерами ГО “Щит громади” та Громадською Радою при Міністерстві юстиції України.

Чудова майстриня-волонтер Наталія Максимова спекла до новорічного свята прянички – потішних свинок, ведмедиків, ялинки.  Директор школи Олена Світла побажала всім успішної роботи.

Розпис пряників викликала позитивні емоції та захоплення у дітей, які не хотіли зупинятися. Серед них були діти з особливими потребами, внутрішньо-переміщені особи, діти, які потребують додаткового або тимчасового захисту, мають різні захворювання.

Після закінчення роботи організатори заходу запропонували всім школярам за своїм бажанням передати частину розфарбованих пряників пораненим бійцям в НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь». Діти з великою радістю погодилися і передали близько 40 виробів для своїх захисників.

Патріотичне ставлення молодого покоління надихає на нові проекти добра та миру, які так потрібні суспільству!

МАЙСТЕРНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ШКОЛІ №231