11 квітня 2018 року у Світлий пасхальний тиждень Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” спільно з ГО “Щит громади” організували проект “Пряникові фантазії”. Захід відбувся для особливих дітей та дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, які вчаться в інклюзивному класі у середній загальноосвітній школі (СЗШ) І – ІІІ ступенів №168 м. Києва. 

“Працюючи в інклюзивному класі я використовую різні технології і методики. Наприклад, арт-терапія, яка дає можливість розширювати навчальні можливості дитини і виховує творчу особистість… Беремо участь у Lego фестивалях до яких діти готуються виконуючи моделі з lego , готують матеріали для захисту робіт та постери, цим ми розвиваємо дрібну моторику, діти стають більш активними, проявляють ініціативу. ” – ділиться досвідом Кибаленко Людмила, класний керівник і вчитель початкових класів СЗШ №168.

Вчителі, батьки та діти були щасливі взяти участь в майстер-класі. Енергійно, з ентузіазмом учні розмальовували зайчиків, пасхальні яйця різнокольоровою глазур’ю, яку турботливо приготувала волонтерка Максимова Наталія. Учениця Софія намагалася якнайкраще зробити свою роботу. Після заходу вона поділилася з однокласником однім зі своїх пряників, вони разом куштували шедеври.

В майстер-класі взяв участь підопічний ГО “ФЖМС”, вимушений переселенець з Луганської області, учень з особливими потребами Тимченко Данил. Він прийшов зі своєю мамою Анною. Майстриня Наталія допомогла Данилу вірно тримати кульочки з глазур’ю. Завдяки енергійності хлопця вони найперші завершили справу. Він був задоволений.

Після майстер-класу діти мали змогу поспілкуватися з почесним гостем заходу Романом Сулеймановим, екс-чемпіоном світу 2008 року по бойовому самбо.

Діти отримали позитивні враження від заходу.

ПАСХАЛЬНІ ПРЯНИКИ В ШКОЛІ №168