В рамках соціального захисту та підтримки вразливих груп населення в Україні Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” опікується сім’ями внутрішньо переміщених осіб, осіб з особливими потребами, учасників бойових дій та осіб, постраждалих в зоні АТО.

Разом з партнерами Федерації жінок Гуманітарним штабом “Всеукраїнська організація зі справ вимушених переселенців” волонтери допомогли вирішити матеріальне питання оренди житла для багатодітної сім’ї Агєєвих, вимушених переселенців з Донбасу з 2014 року. Сім’я долучена до програми гуманітарної допомоги, бо в родині виховують чотирьох хлопчиків, які постійно потребують одягу та взуття.  

Матеріальна допомога надана сім’ям Сидорових та Шишкиних від партнерів Федерації жінок Ольги Янушкевич та Світлани Грибкової. Сім’я Сидорових має маленького сина, який має захворювання та відвідує садочок для дітей з особливими потребами. Чоловік під час зустрічі перебував на військовій службі в зоні проведення ООС.

Сім’я Шишкиних має 25-річну доньку та сина, якому 3 роки та 10 місяців. У сина діагноз аутизм, ходить в спеціалізований садок “Вір в себе”. Батько залишив сім’ю одразу після народження сина та не приймає участі у вихованні дітей. Тому дружина самостійно піклується про сина та доглядає за своєю мамою, яка має онкозахворювання.

Разом з партнерами Федерації жінок ГО “Проамериканська група”, які підтримують сім’ї біженців з метою їх адаптації до повноцінного життя та розвитку, була надана допомога сім’ї Вакуленко, з 2014 року вимушеним переселенцям з міста Ясинувата Донецької області. Одразу після переїзду чоловік покинув дружину та доньку-підлітка. Сім’я на межі бідності, без допомоги знайомих та друзів. Донька закінчила навчання, зараз намагається працевлаштуватись. На прохання мами надали допомогу, посуд для приготування їжі.

Всі ці сім’ї були включені до програми підтримки, де вони можуть отримувати матеріальну та психологічну допомогу, брати участь у культурних заходах. В липні Федерація жінок направила жінок на безкоштовне медичне обслуговування – проходження УЗД до спеціалістів в ГО “Родинний центр “Рідні Нивки” за підтримкою депутата Київради Костянтина Ялового. Також сім’ям надали гуманітарну допомогу – одяг та продуктові набори.      

В рамках проектів допомоги учасникам бойових дій та членам сімей, постраждалих в АТО, Громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” надає підтримку Людмилі Ждан, вдові учасника бойових дій в АТО. Зараз вона працює та сама виховує двох онучек, які залишилися без батьків. Координатор проектів Наталія Ільїна зустрілася з Людмилою, передала дитячий одяг для дівчаток. Жінку запросили на заходи та тренінги.

Також відбулася зустріч з волонтером Міланікою. Одинока жінка добровольцем служила  3 роки  в АТО, одразу після подій на Майдані 2014 року. Зараз вона проходить лікування у військовому госпіталі в м. Пуща-Водиця Київської області. Надали матеріальну допомогу, засоби особистої гігієни та продукти, залучили до психологічних тренінгів, для реабілітації постраждалих в АТО та інші заходи.  

Федерація жінок висловлює вдячність всім партнерам і друзям за надану допомогу в проектах підтримки.

Нехай скоріше настане мир в нашій країні та у всьому Світі!

ПРОЕКТИ ПІДТРИМКИ ВРАЗЛИВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ