22 серпня 2017 р. до Дня Незалежності України у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбувся святковий концерт з нагородженням переможців міського конкурсу творчих робіт родин м. Києва «Україна – держава моя». Громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» взяла активну участь в організації заходу. До конкурсу було відправлено близько 500 робіт від майже 300 осіб, серед яких перебували багатодітні і неповні родини, діти та дорослі з обмеженими можливостями, внутрішньо-переміщені особи і особи, в яких члени сім’ї перебувають в АТО.

В Колонній залі була представлена виставка творчіх робіт переможців, з якою всі могли ознайомитися. Перед початком концерту сім’ї взяли участь у майстер-класах. Волонтери ГО “ФЖМС” провели майстер-клас по виготовленню листівок в стилі квілінг. Не тільки діти, але навіть дорослі створювали листівки для себе та для рідних.

Святковий концерт розпочався з вітального слова начальника Служби у справах дітей та сім’ї Валерія Танцюри. Він провів церемонію нагородження переможців з врученням дипломів та цінних подарунків. Привітала всі творчі родини начальник відділу регіональної політики Міністерства культури України Оксана Іонова. Подальшого творчого натхнення всім побажала директор Київського міського центру сім’ї «Родинний дім» Галина Козлова. Голова конкурсного журі, мистецтвознавець, заслужений працівник культури України Валентина Єфремова і член жюрі, народний художник України, лауреат Шевченківської премії Валерій Франчук підпалили творчий запал у родин, запропонувавши найкращих майстрів порекомендувати на отримання звання “Народний майстер України”.

Святковий концерт допомогли створити Народний артист України Анатолій Матвійчук, Народний художній колектив “Ансамбль танцю «Вітамінчики» з президентом БО “Ансамбль танцю “Вітамінчики” Олегом Мельником, дует Ірини та Юлії Персанових, учасниця шоу “Х фактор” і стиліст-іміджмейкер Алла Медведєва, співачка і учасниця шоу “Голос країни” Олена Діаманді, голова ГО “РОД” Єлизавета Постельняк.

Захід активно підтримали партнери, серед яких ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі». Всі учасники заходу отримали подарунки та гарний настрій.

МІСЬКИЙ КОНКУРС «УКРАЇНА – ДЕРЖАВА МОЯ» ОБ’ЄДНУЄ ТВОРЧІ РОДИНИ