МГО “Федерація жінок за мир у всьому світі” організувала зустріч в гімназії “Євроленд” на тему “Особливості виховання в Японії”.

Всім відомо, що Японія – це країна з однією із найсильніших систем освіти. Це заслуга не тільки успішних навчальних закладів, адже виховання починається з сім’ї. У чому секрет японського виховання? Саме цій темі була присвячена зустріч з батьками та педагогічним колективом гімназії «Євроленд», яка відбулася 17-го травня 2016 року.

З вітальними словами виступили Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба і директор гімназії “Євроленд”, доктор філософських наук, професор, проректор Європейського університету Олена Тимошенко.

Особливим гостем зустрічі була голова благодійного фонду допомоги в Україні «Тисяча журавликів», віце-директор Культурного центру «Сан» в Японії, майстер з каліграфії, громадський діяч, мати п’ятьох дітей Оморі Нобуко. Вона поділилася з аудиторією п’ятьма сильними сторонами японської освіти в сім’ї та у школі, показавши прямий зв’язок між вихованням правильної культури з дитинства та розвитком нації.

Учасники зустрічі також мали можливість задати питання і подивитися захоплюючий фільм про шкільне життя японських дітей на прикладі шкільних обідів, як невід’ємної частини виховного процесу.

ЗУСТРІЧ В ЄВРОЛЕНДІ “ОСОБЛИВОСТІ ВИХОВАННЯ В ЯПОНІЇ”