13 квітня 2016 року Міжнародна громадська організація “Федерація жінок за миру всьому світі” організувала в гімназії «Євроленд» проведення круглого столу на тему «Етикет щасливої жінки».  Спеціальним гостем події була Наталія Адаменко – фахівець з етикету, директор школи “Etiquette school”.

Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба поділилася своїм досвідом, як одночасно виховувати дітей, піклуватися про чоловіка, а також вкладатися в громадську діяльність. І при всіх цих клопотах відчувати справжнє жіноче щастя. Щастя – це неабиякий вклад не тільки в своє життя, але і в життя суспільства – таким є девіз успішної жінки! 

Наталія Адаменко розповіла про основні принципи встановлення контакту і відносин між в сім’ї та суспільстві: “Кожна жінка, якщо у неї є сім’я, знає, як домовитися зі своїм чоловіком. Подружжя як іспит на водіння. Спочатку ти його здаєш, потім вчишся водити. Все життя. До речі, потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, поступатися дорогою. Компроміс – найголовніше.”

Наталія Олександрівна відповідала на цікаві питання жінок, які прагнуть як до гармонії в сім’ї  так і до  гармонії на роботі. Насамкінець зустрічі вона дала домашнє завдання: підготувати більше питань різного характеру на наступну зустріч.

 Учасники круглого столу були задоволені такою теплою та особливою зустріччю.

КРУГЛИЙ СТІЛ В ЄВРОЛЕНДІ «ЕТИКЕТ ЩАСЛИВОЇ ЖІНКИ»