27 квітня 2016 року в конференц-залі Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбулася робоча семінар-нарада «Жінка. Мир. Безпека». Організаторами заходу виступили МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» (ФЖМС), Служба у справах сім’ї та дітей КМДА, Київський міський центр сім’ї (КМЦС) «Родинний дім».


Метою заходу було обговорення реалізації Національного плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на період до 2020 року, визначення ролі та місця органів влади та громадських організацій, а також використання досвіду інших країн, зокрема США, Японії та Європи у цьому процесі.

Із вітальним словом на заході виступив директор Служби у справах сім’ї та дітей КМДА Валерій Танцюра. Інші учасники зустрічі виступили з приводу порушення прав жінок під час антитерористичної операції на сході України, важливості долучення жінок до врегулювання конфліктів та формування простору єдності.

Серед виступаючих були Голова Правління МГО «ФЖМС» Тетяна Коцеба, начальник відділу соціальної роботи та етики Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і наук України Надія Семчук, радник Вінницького міського голови з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, кандидат наук з державного управління Світлана Сулімова, директор КМЦС “Родинний центр” Галина Козлова, експерт з етикету і дипломатичним протоколом, Президент Etiquette School Наталія Адаменко.

Цікавим досвідом виконання резолюції РБ ООН та впровадження гендерної політики у своїх країнах поділились іноземні гості: голова “Федерації жінок за мир у всьому світі” США Ангеліка Селлє, голова благодійного фонду «Тисяча журавликів», віце-директор Культурного центру «Сан» Японії Оморі Нобуко, член ради директорів “Федерації жінок за мир у всьому світі” Європи (Великобританія) Тіна Кумбс.

РОБОЧА СЕМІНАР-НАРАДА В КИЇВРАДІ «ЖІНКА. МИР. БЕЗПЕКА»