До Міжнародного Дня захисту дітей та Дня Києва відбувся гала-концерт V-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості “Сонячний каштанчик”. Міжнародна громадська організація “Федерація жінок за мир у всьому світі” (МГО “ФЖМС”) взяла участь у організації заходу.

Фестиваль заснован дитячим ансамблем танцю “Вітамінчики” за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки, Київської міської державної адміністрації.

Спочатку всі учасники були нагороджені грамотами та дипломами від оргкомітету фестивалю та Голови Правління МГО “ФЖМС” Тетяни Коцеби.

Потім були виступи 25 творчих колективів зі всіх куточків України, а також із зарубіжжя. Танці були захоплюючими та заряджали своєю енергією кожного глядача. Барвистість та завзятість дитячого Ансамблю танцю “Вітамінчики” (м.Київ), сила і професіоналізм Державного ансамблю пісні та танцю “Аджарія” (м.Батумі, Грузія), колорит і майстерність ансамблю естрадного танцю “Еліт” (м. Чернігів) та інші.

Дуже радісно було дивитися, як маленькі глядачі з вогниками в очах спостерігали за танцюристами. Адже так вони теж розвивають свою духовність. А наші діти – це майбутнє нашої країни та світу!

Бажаємо всім енергійного літа та творчого настрою!

ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ “СОНЯЧНИЙ КАШТАНЧИК”