Є заходи після яких збагачуєшся духовно, отримуєш життєві орієнтири, відчуваєш значення споконвічних цінностей любові, добра, взаємної поваги. Саме такою була міжнародна конференція на тему «Жіноча чуйність та самовідданість – запорука миру» яку присвятили Дню матері. Урочистості відбулися в Українському домі, на яких поєдналися декілька поколінь, представники України, Кореї, США, Японії, гості з Європи.

Гімн України поєднав присутніх та надав особливого урочистого стану усьому заходу. Через показану відео презентацію, присутні дізналися про широко грану діяльність Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», яку очолює мати п’ятьох дітей Тетяна Коцеба. Життя підтверджує, що не може жінка дати того іншим, чого в неї не має. Але це не про Тетяну Юріївну. Для якої сімейні цінності, підтримка, допомога, ладнання проблем інших – головне. Ось і впроваджує в життя саме таки принципи жінок-лідерів, жінок-берегинь колектив вище названої громадської організації.

У виступі голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганни Гопко

У виступі голови Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганни Гопко прозвучала впевненість у тому, що українська жінка здатна примножувати добрими справами курс української  спільноти на демократію та толерантність. Тетяна Коцеба зосередила свою увагу на жінках, які своєю активною життєвою позицією стають істинними берегинями української держави. Серед них жінки різних професій, різного віку, але поєднують їх щедре материнське серце та любов до своєї землі. От і розквітає наша незалежна Україна проголошуючи демократичні європейські цінності, стверджуючи мир на планеті.

На святі відбулася традиційна церемонія нагородження «Жінка року», по таким номінаціям «Жінка – державний діяч» (Г.М.Гопко); «Жінка-медик» (К.Г.Апресова); «Жінка – громадський діяч» (Н.О.Адаменко, З.В.Ружин); «Жінка – митець» (О.М.Гончарук). Не забули педагогів та підприємців Н.С.Гуща та Т.М.Кошева відповідно. Бурхливі оплесками зустріли багатодітну мати В.А.Головач.

Голова японського відділення «Федерації жінок за мир у всьому світі» Фуджіу Норіко розповіла про діяльність своєї організації та завдання які зближують жінок у всьому світі, гуртуючи людство заради збереження миру між народами.

Не забули й дітей, до нагородження були запрошені учні загальноосвітніх шкіл, учасники конкурсу письмових робіт на тему «Моя мама – найкраща».

Урочистості прикрасили виступ співака Кирила Каплунівського та дитячого танцювального колективу «Вітамінчики».

Проведений захід не тільки поєднав людей навколо добра, зігрів серця любов, повагою а й ще раз нагадав, що головне – усіма можливими засобами зберегти мир на планеті. Саме такою є українська жінка чуйна, самовіддана родині та державі.

Валентина Роменська,  фото Івана Косарекова

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЖІНОЧА ЧУЙНІСТЬ ТА САМОВІДДАНІСТЬ – ЗАПОРУКА МИРУ» 2015 Р.