Громадська організація (ГО) «Федерація жінок за мир у всьому світі» взяла участь у організації спортивного свята для родин міста Біла церква.

Захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я» відбувся 24 березня 2018 року у спортивній залі КЗ БМР ДЮСШ «Юність». Серед організаторів Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Участь у змаганнях взяли 15 сімей з дітьми, які представляли підприємства, установи і організації міста Біла Церква та Білоцерківського району. Відкриття розпочалось з параду команд. Показовий виступ для учасників фестивалю підготувала вихованка відділення художньої гімнастики спортивної школи «Юність» кандидат в майстри спорту Анна Сандерева. 

В урочистій частині змагань до учасників з привітанням і побажаннями звернулися В.п. начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катерина Литвиненко, директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, почесні гості і партнери фестивалю – директор супермаркету “Новус” в м. Біла Церква Людмила Юрковец та голова ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба. 

Всі сім`ї були нагородженні за участь дипломами, медалями, цінними подарунками.

РОДИННЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО В БІЛІЙ ЦЕРКВІ