У березні 2017 та 2018 рр. представники Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО “ФЖМС”) України брали участь у роботі Комісії зі статусу жінок (CSW) в Організації Об’єднаних Націй (ООН), Нью-Йорк. CSW є щорічним заходом ООН, що сприяє гендерній рівності та розширенню можливостей жінок.

В Комісії, яка щорічно проводиться в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, беруть участь представники держав-членів, щоб оцінити прогрес у питаннях прав жінок та сформулювати конкретні кроки для їх просування по всьому світу.

 У 2017 році CSW була присвячена темі “Економічне розширення прав жінок у мінливому світі праці”. Делегація ФЖМС України взяла участь у офіційній програмі ЖКС, зустрічі представників НУО з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішом та в багатьох інших заходах, організованих посольствами, державними фондами та поважними міжнародними громадськими організаціями. Сніговий шторм Стелла, який паралізував роботу Комісії та весь рух у Нью-Йорку протягом одного дня, лише додав колориту до такого глибокого та корисного досвіду.

 У березні 2018 року CSW-62 в якості пріоритетної теми мала назву “Проблеми та можливості досягнення рівності між чоловіками та жінками та розширення можливостей сільських жінок та дівчат”. Окрім формальної програми CSW в ООН, наша представниця мала можливість взяти участь у паралельних подіях, таких як, наприклад, ралі Громадського форуму CSW. Ралі було захоплюючою подією, яка відсвяткувала успіхи міжнародного жіночого руху в боротьбі за подолання бідності та насильства до жінок. Цей захід був однією з 440 подій, підготовлених НУО CSW за два тижні комісії.

УЧАСТЬ У КОМІСІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ ЗІ СТАТУСУ ЖІНОК