17 березня 2021 року представниці Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” (ГО “ФЖМС”) взяли участь в онлайн-трансляції культурологічно-просвітницького проекту “Міст Єднання”. Зустріча була присвячена аналізу та підсумкам спільного проекту до 8 березня для жінок-військовослужбовців в ООС. До нього долучилися представники з Києва, Обухова, Черкас, Кропивницького, Одеси. Голова Правління Федерації жінок Тетяна Коцеба отримала подяку за дієву допомогу у справі патріотичного виховання підростаючого покоління через долучення шкіл, вчителів та батьків до участі у акціях допомоги бійцям. Військова капеланша Бася Володарська, яка перебувала та особисто передавала всі дитячі поробки, продукти, солодощі, засоби гігієни бійцям в ООС. Подякувала співорганізаторам від їх імені. Голова БО “Зерно любові” Людмила Демченко розповіла про концерти, які вони подарували воїнам.
Також волонтери Федерації жінок 30 березня 2021 року організували зустрічу в ZOOM з Головою Правління ГО “ФЖМС” Тетяною Коцебою. Тетяна Юріївна поділилася про діяльність міжнародної ФЖМС в ООН та 65-ту сесію Комісії ООН по становищу жінок. Вона відбулася з 15 по 26 березня 2021 року.
9 делегаток Федерації жінок приймали участь у відкритті сесії та її параллельных заходах. Розказали свої враження, відповіли на питання від учасників онлайн-зустрічі.

ВІДВІДУВАННЯ ЖІНОК В ООС ТА УЧАСТЬ У 65-ТІЙ СЕСІЇ КОМІСІЇ ООН