В березні 2021 року в рамках соціального захисту та підтримки вразливих груп населення в Україні волонтери Громадської організації “Федерація жінок за мир у всьому світі” організували проекти допомоги. Передали поштою необхідні речі та взуття для сім’ї Бочарових та інших сімей мобілізованих військовослужбовців в м. Слов’янськ Донецької області.
Також відправка відбулася багатодітній сім’ї Пугач в село Новоленськ Хмельницької області. Було налагоджено зв’язок з місцевими представниками Товариства Червоного Хреста, які планують надати матеріальну допомогу цій сім’ї.
Для вимушеної переселенки-пенсіонерки з Донецьку Свиридової, яка наразі залишилася одна без рідних, була передана допомога. Після важко перенесеної хвороби COVID-19, жінка живе в Києві. Федерація жінок надала інформацію про її ситуацію партнерам з Товариства Червоного Хреста для надання матеріальної та психологічної допомоги пенсіонерці.
Координаторка проектів Федерації жінок Наталія Ільїна підтримує постійний зв’язок з малозабезпеченими сім’ями, вимушено переселеними особами, а також з волонтерами. З найбільш активними волонтерками відбулися зустрічі, на яких вони поділилися останніми життєвими подіями, результатами проектів та новими ідеями.
Дякуємо нашим чудовим волонтерам за їх підтримку!

ВОЛОНТЕРИ ТА ЇХ ДІЯЛЬНІСТЬ